office@specsoft.com.pl
BBBcomp zajmuje się projektowaniem stron www, działamy w Krakowie, Warszawie, Stalowej Woli, Katowicach i Kołobzregu. Jeśli chcesz zaprojektować nową stronę internetową, zapraszamy do naszej oferty, gdzie znajdziesz cennik.

Tworzenie nowoczesnych stron www

Nasza firma posiada siedzibę między innymi w Krakowie, możemy omówić projekt nowej strony na miejscu, lub możemy umówić się w wybranym miejscu aby przedstawić szczegóły projektu. Dobra strona internetowa, musi być tworzona z pasją, oraz powinno się poświęcić odpowiednia ilość czasu nie tylko na dopieszczenie grafiki, ale na omówieniu projektu, ustaleniu jakie odnośniki strona internetowa ma posiadać, jaka ma być hierarchia treści itp. Projektujemy serwisy internetowe poświęcając na to sporo czasu, dzięki czemu tworzone przez nas strony internetowe są wykonane sumiennie i profesjonalnie. Tworzenie stron internetowych na rynek lokalny (Kraków, warszawa, Katowice, Stalowa Wola) jest świetną formą reklamy. Jeśli chcemy lokalnie promować produkt/usłgue, trzeba też odpowiednio podejść i przyjąć pewne założenia już podczas projektowania stron.
WMA

Wirtualna Makieta Architektoniczna jest naszym autorskim projektem skierowanym do sektora nieruchomości. Jest to nowatorska trójwymiarowa prezentacja inwestycji oddająca realizm budynku oraz otoczenia.

IT

Głównym celem specsoft, jest dostarczanie klientom pełnowartościowych rozwiązań IT które łączą cele technologiczne z biznesowymi. Realizujemy projekty informatyczne, usługi outsourcingowe a także dostawy sprzętu.

3D

Nasz zespół grafików 3D realizuje wizualizacje wnętrz, wizualizacje architektoniczne oraz wizualizacje produktów. Dbamy przede wszystkim o szczegółowość wizualizacji oddając realizm wykonanych projektów.

CMS

Realizujemy projekty oparte na autorskich rozwiązaniach CMS, oraz projekty oparte na rozwiązaniach typu Open Source jak Joomla, Wordpress, Magento, Prestashop, MediaWiki itd.

Na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących wykonanie wizualizacji. Różnią się one, jakością oraz ceną. Jak wybrać dobrą wizualizację w korzystnej cenie? Poniżej opiszemy, co wpływa na cenę wizualizacji na przykładzie wizualizacji architektonicznej. Przed przystąpieniem do realizacji wizualizacji zawsze następuje jej wycena. Jest to trudny proces i zależy od wielu czynników, które omawiane są z klientem przed rozpoczęciem zlecenia.

Cena wizualizacji architektonicznych zależy przede wszystkim od:

1. Materiałów dostarczonych przez klienta.

Mogą to być pliki z Autocada (dwg), pliki pdf, szkice planów zapisane w formie zdjęcia, fotografie, jak również gotowe modele 3D. Najtańsza opcja to praca na gotowym modelu 3D. Jeżeli klient prześle gotowy model 3D to odchodzi czas potrzebny na wymodelowanie budynku. Coraz częściej spotyka się, że architekci projektując budynek od razu tworzą trójwymiarowy model. Praca z plikami dwg to również dobre rozwiązanie jednak tutaj trzeba dany budynek wymodelować korzystając z zawartości tych plików. Wizualizacje architektoniczne najdłużej powstają z plików pdf szkiców zapisanych w formie zdjęcia, fotografii.

2. Ilości ujęć.

Dla standardowej wizualizacji wykonuje się przeważnie 3 ujęcia budynku w scenerii dziennej. Niesamowite wrażenie na klientach robią również wizualizacje w scenerii nocnej lub o zachodzie słońca, dlatego warto wykonać choć jedno takie ujęcie.

3. Jakości wizualizacji.

Jest to ważna kwestia, którą należy omówić z klientem. Trzeba poznać oczekiwania klienta co do jakości wizualizacji. Punktem odniesienia mogą być wcześniej wykonane projekty. Stworzenie foto realistycznej wizualizacji to proces czasochłonny i wymaga dużych umiejętności artystycznych.

4. Wielkości inwestycji.

Grafik musi wiedzieć co jest tematem wizualizacji. Czy jest to dom jednorodzinny, zabudowa szeregowa, mały bądź duży blok a może kilka budynków. Bardzo duże ma tu znaczenie otoczenie inwestycji wraz roślinnością i małą architekturą.

5. Czasu poświęconego na wykonanie wizualizacji i ilości zmian wprowadzanych przez klienta.

Przed przystąpieniem do projektu należy ustalić z klientem czas na zgłaszanie uwag oraz ilość poprawek jakie może wnieść do projektu. Nawet najbardziej dopracowana wizualizacja może różnić się od oczekiwań inwestora. W cenie projektu zazwyczaj zakłada się możliwość wprowadzenia 2 poprawek.

6. Rozdzielczości finalnej wizualizacji.

Czas potrzebny na wyrenderowanie wizualizacji zależy od rozdzielczości w jakiej ma być wykonana wizualizacja. Informacja na temat tego gdzie wizualizacja będzie wykorzystana np. plakat, banner, strona internetowa pozwoli grafikowi ustalić odpowiednią rozdzielczość.


Scroll to top