office@specsoft.com.pl
BBBcomp zajmuje się projektowaniem stron www, działamy w Krakowie, Warszawie, Stalowej Woli, Katowicach i Kołobzregu. Jeśli chcesz zaprojektować nową stronę internetową, zapraszamy do naszej oferty, gdzie znajdziesz cennik.

Tworzenie nowoczesnych stron www

Nasza firma posiada siedzibę między innymi w Krakowie, możemy omówić projekt nowej strony na miejscu, lub możemy umówić się w wybranym miejscu aby przedstawić szczegóły projektu. Dobra strona internetowa, musi być tworzona z pasją, oraz powinno się poświęcić odpowiednia ilość czasu nie tylko na dopieszczenie grafiki, ale na omówieniu projektu, ustaleniu jakie odnośniki strona internetowa ma posiadać, jaka ma być hierarchia treści itp. Projektujemy serwisy internetowe poświęcając na to sporo czasu, dzięki czemu tworzone przez nas strony internetowe są wykonane sumiennie i profesjonalnie. Tworzenie stron internetowych na rynek lokalny (Kraków, warszawa, Katowice, Stalowa Wola) jest świetną formą reklamy. Jeśli chcemy lokalnie promować produkt/usłgue, trzeba też odpowiednio podejść i przyjąć pewne założenia już podczas projektowania stron.
WMA

Wirtualna Makieta Architektoniczna jest naszym autorskim projektem skierowanym do sektora nieruchomości. Jest to nowatorska trójwymiarowa prezentacja inwestycji oddająca realizm budynku oraz otoczenia.

IT

Głównym celem specsoft, jest dostarczanie klientom pełnowartościowych rozwiązań IT które łączą cele technologiczne z biznesowymi. Realizujemy projekty informatyczne, usługi outsourcingowe a także dostawy sprzętu.

3D

Nasz zespół grafików 3D realizuje wizualizacje wnętrz, wizualizacje architektoniczne oraz wizualizacje produktów. Dbamy przede wszystkim o szczegółowość wizualizacji oddając realizm wykonanych projektów.

CMS

Realizujemy projekty oparte na autorskich rozwiązaniach CMS, oraz projekty oparte na rozwiązaniach typu Open Source jak Joomla, Wordpress, Magento, Prestashop, MediaWiki itd.

Pisanie tekstów na stronę internetową jest zadaniem trudnym, wymagającym odpowiedniego nakładu pracy. Podczas pisania tekstów pamiętajmy o tym, że jeśli sami nie przykładamy większej uwagi do treści na naszej stronie internetowej, to dlaczego miałaby to robić osoba odwiedzająca naszą stronę?. W tym artykule opisane zostaną grzechy które często popełniają właściciele stron internetowych, oraz zamieszczone zostaną wskazówki jak taką treść dobrze przygotować. Doświadczeni projektanci stron internetowych lub pozycjonerzy powinni mieć odpowiednią wiedzę, aby udzielić wskazówki osobom, które tworzą treść strony, albo też sami taką treść tworzą na zamówienie. Zapraszam do lektury.

Powielanie tekstów na stronie internetowej

Przy projektowaniu strony internetowej, częstym problemem są teksty które mają opisywać firmę, przedstawiać oferowane produkty lub usługi. Niektórzy właściciele stron internetowych powielają treści z innych stron internetowych, co jest pierwszym opisywanym przez nas grzechem. Kopiowanie tekstów, wpływa negatywnie na pozycje strony w google, a dodatkowo autor oryginalnych tekstów może złożyć pozew o plagiat. Robot odczytujący naszą stronę, sprawdza czy tekst na niej jest kopią treści innej strony, jeśli tak to wtedy uznaje naszą stronę za niską jakościowo, która nie ma większej wartości merytorycznej dla odwiedzającego,a strona ma niższą pozycję w wynikach wyszukiwania, niż strona, z której skopiowaliśmy tekst. Nawet niewielkie zmiany skopiowanego tekstu nam nie pomogą.

Ilość tekstów na stronie www

Generalnie im więcej wysokiej jakości tekstu na stronie internetowej tym lepiej. Co jednak zrobić, aby odwiedzający nie pogubił się w gąszczu treści strony?. Należy zadbać o odpowiednią nawigację, taką aby była inuicyjna. Zazwyczaj złym pomysłem jest zagnieżdzanie menu do kilku poziomów, ponieważ utrudniają one szybki dostęp do treści czytelnikom strony i negatywnie wpływają na jej czytelność. Kompromisowym rozwiązaniem jest stworzenie dodatkowego menu na podstronie, oraz dodanie wyszukiwarki treści na stronie internetowej, oraz tagów opisujących treść, jeśli zaś chodzi o samą treść warto pamiętać o tym, że użytkownicy często szukają firmy lub usług ze swojego regionu/miasata, więc przeciętny użytkownik wpisze w wyszukiwarkę opieka informatyczna kraków zamiast opieka informatyczna.

Słowa kluczowe i tytuł strony

Następnym grzechem jest dodawanie ogromnej liczby słów kluczowych oraz tytułu strony, która ma niewiele wspólnego z samą treścią, i jest jedynie zbiorem słów kluczowych. Przy projektowaniu strony internetowej należy zadbać o to, aby jej tytuł odpowiadał treści którą na niej posiadamy, oraz występowały w niej podane przez nas słowa kluczowe. Należy wystrzegać się też treści w stylu: Nasz fryzjer warszawa przyjmuje na strzyżenie włosów warszawa itp, Taka treść wygląda nienaturalnie, ciężko się ją czyta i roboty wyszukiwarek coraz częściej interpretują taką treść strony jako spam.

Treść hierarchiczna

Trzecim grzechem jest niestosowanie nagłówków, akapitów, które hierarchicznie ukazują treść naszej strony. Niestosowanie również tytułów odnośników, oraz obrazków może nie obniża pozycji naszej strony w wynikach wyszukiwania, to stosowanie takich praktyk może ją w wynikach wyszukiwania podnieść. ]

Copywriting

Jeśli nie masz głowy, albo czasu na tworzenie treści na stronę internetową możemy taką pracę zlecić copywriterom - osobom które doskonale wiedzą jak stowrzyć ciekawą treść, która będzie zachęcała do skorzystania z oferty zawartej na stronie, jak i będzie zawierała odpowiednie słowa kluczowe oraz odpowiednią ich ilość. BBBcomp Polska ofertuje usługi copywritingu, więc jeśli jesteś zainteresowany kliknij kontakt i wypełnij formularz lub zadzwoń.


Scroll to top